O nas:

• Wykwalifikowana kadra nauczycieli – wychowawców wspiera dziecko w realizacji jego indywidualnej  drogi rozwojowej
  • Empatia towarzyszy naszej pracy każdego dnia, dzięki takiej umiejętności potrafimy ocenić i dostrzec stany emocjonalnych dzieci, co umożliwia nam podjęcie właściwych działań wobec nich.
  • Stosowanie innowacyjnych, nowoczesnych metod w nauczaniu pozwala dobrze przygotować dzieci do podjęcia nauki w szkole
  • Odkrywamy talenty dzieci poprzez uczestnictwo w konkursach plastycznych, muzycznych, sportowych i tanecznych.
  • Ład, porządek i estetyka są nieodłącznym elementem naszego otoczenia.
  • Adaptacja maluszków przebiega łagodnie i bezstresowo dzięki możliwości uczestnictwa dzieci i ich rodziców w programie adaptacyjnym.

• Stopień trudności poszczególnych zadań dostosowany jest do możliwości dzieci – w swojej pracy stosujemy metodę indywidualizacji.
  • Troska o prawidłowy rozwój dzieci sprzyja szybkiemu odkrywaniu zarówno mocnych jak i słabych stron dziecka.
  • Organizujemy zajęcia otwarte dla rodziców, które są okazją do zaobserwowania swojego dziecka w gronie rówieśników.
  • Pomoc w rozwiązaniu problemów wychowawczych, logopedycznych czy edukacyjnych zapewniają nasi specjaliści: psycholog i logopeda.
  • Integracja środowiska przedszkolnego odbywa się poprzez organizowanie imprez przedszkolnych, spotkania z rodzinami dzieci i szeroką współpracę z pobliską szkołą podstawową.
  • WĄtpliwości dotyczące rozwoju dzieci wyjaśniamy podczas indywidualnych rozmów z rodzicami, grupowych zebrań czy warsztatów wychowawczych.
  • Tolerancja i cierpliwość ułatwia prace z dziećmi o zróżnicowanych potrzebach i możliwościach.
  • Kompetencje nauczycieli i dodatkowe kwalifikacje umożliwiają im prowadzenie zajęć dodatkowych w przedszkolu takich jak:  plastyka – Klub Młodego Plastyka, taniec,              jęz. angielski,
  • Atrakcyjne sposoby nauczania ułatwiają dzieciom nabywanie nowych wiadomości w sposób szybki i bezstresowy.