REALIZOWANE TEMATY

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna przy ul. Felińskiego 15 informuje, że zapisy do specjalistów poprzez składanie wniosków dostępnych na stronie Poradni potrwają do 25 września 2020 r.

Dzień dobry!

W najbliższą sobotę Internetowe Mistrzostwa Szkół i Przedszkoli w szachach.
Serdecznie zapraszamy do udziału i przekazywania informacji swoim podopiecznym poprzez dziennik elektroniczny lub udostępnienie na facebooku.
Zapraszamy także nauczycieli do udziału w zawodach.
z poważaniem Łukasz Brożek
Ps. W grudniu jeśli COVID ustąpi edycja w Spodku:)

DRODZY!

Eksperci z portalu edukacyjnego „Lulitulisie” przygotowali dla pedagogów i rodziców przedszkolaków nowe, darmowe materiały dydaktyczne.

Materiały dydaktyczne.

Specjalnie dla dzieci wierszyk o FRĘDZELKU, ulubionym piesku Lulitulisów.
Zapraszamy na nasz kanał YouTube, gdzie znajdą Państwo bajki, wierszyki, piosenki i wiele innych filmów dla dzieci.
Polecamy najnowszy artykuł naszego psychologa o okresach krytycznych w rozwoju dziecka.
Więcej informacji o samym projekcie znajdą Państwo NA NASZEJ STRONIE www.lulitulisie.pl .
Pozdrawiam serdecznie,
Samanta Janas
Założyciel portalu Lulitulisie

Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Pedagogicznej dla dzieci i młodzieży

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że firma EZRA UKSW Sp. z o.o. w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem

Zdrowia uruchomiła w dzielnicy Żoliborz Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży, w którym będziemy pracować zgodnie ze środowiskowym modelem opieki psychologicznej realizowanym i rozwijanym przez nas w ŚCZP dim Warszawa-Bielany (https://bielany.ezrauksw.pl/).

Naszą misją jest wspieranie procesu zdrowienia dzieci oraz pomoc w rozwijaniu ich potencjału. Zawsze odbywa się to w oparciu o pracę z rodziną i jej siecią wsparcia społecznego, dlatego też naszą ofertę pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej kierujemy do dzieci i młodzieży zmagającymi się z zaburzeniami psychicznymi i trudnościami emocjonalnymi jak i do ich rodzin i środowiska, w którym żyją: szkoły, przedszkola, innych instytucji, których przedstawiciele uczestniczą w życiu rodziny.

Pacjenci mogą zgłaszać się do nas bez skierowania lekarskiego.

Ośrodek znajduje się przy ul. Szamockiej 10 C, Warszawa

Czynny jest w godzinach:

Poniedziałek 8.00 – 16.00

Wtorek 8.00 – 16.00

Środa 11.00 – 20.00

Czwartek 8.00 – 16.00

Piątek 11.00 – 20.00

W obecnej sytuacji epidemiologicznej zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem  536777251.

Zależy nam, żeby z naszą ofertą dotrzeć do jak największej liczby osób, dlatego też prosimy Państwa o przekazanie tej informacji rodzicom i opiekunom prawnym.

Chcielibyśmy nawiązać współpracę z Państwem oraz innymi placówkami wspierającymi dzieci i młodzież na terenie dzielnicy Żoliborz i włączyć się w sieć placówek niosących pomoc w zakresie zdrowia psychicznego. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące naszej pracy.

Urszula Orzechowska

Dzień dobry,

wszyscy stanęliśmy w obliczu wielkiego wyzwania związanego z pandemią. Spędzimy z dziećmi w domu jeszcze wiele, wiele dni. To czas, które z pewnością będzie obfitował w emocje. Trudne, mocne, ale także niezapomniane, świetliste.

Od tysięcy lat opowieści pomagają ludziom w nadaniu sensu swojemu życiu. Skorzystajmy zatem z ich mocy.

Zapraszam Was do wspólnej przygody.
Posłuchajcie bajki, która wzmacnia dzieci i dorosłych. Daje nadzieję.

Pozdrawiam serdecznie,

Maria Maruszczyk

psycholożka, trenerka | Gruntownia Centrum Dobrych Szkoleń

#####################################################################################